Home

Aroma Terapi Masajı Ankara

Yoğunlaştırılmış bitki özlerinden elde edilen uçucu yağlar ile düşük tempoda tüm vucuda uzun dairesel hareketlerle uygulanan bir masaj tekniğidir.Aromaterapide kullanılan uçucu yağların moleküllerini soluduğunuzda , beyindeki limbik sisteme bazı mesajlar iletilir.Ve bu mesajların kalp atışı ,stres,kan basıncı , solunum, hafıza,sindirim ve bağışıklık sistemi üzerinde olumlu etkileri bulunur.Her uçucu yağın kendine has iyileştirici özellikleri vardır.
Sakinleştirici – papatya,lavanta,sardunya / Canlandırıcı-ylang,adaçayı,gül,portakal çiçeği / Enerji veren – Biberiye / Temizleyici – Biberiye / Nefes açıcı -okaliptus,çam,hint defnesi
Ayrıca aromaterapi masajı genellikle strese bağlı duygusal tetikleyici rahatsızlıklarıolan insanlar tarafından kullanılır.Stres ve insamnia vb. stres sebepli hastalıklardır.
Başağrısı / Sindirim Bozukluğu / Adet öncesi sendromu(PMS) / Sırt ağrısı

Süre:60 dk

Aroma Terapi Masaj Yapanlar

Masaj kişilerin sağlığı açısından önemli bir durumdur. Masaj kişilerin rahatlaması açısından önemli bir durumdur. Aynı zamanda masaj ile kişiler daha sağlıklı bir yaşam sürdürülebilir. Masaj genellikle kişilerde Ağrı sebebiyle yaptırmaktadır. Ama genel anlamda kişilerin sağlıklarını daha iyi durumlara getirmek için de yapılması gereken bir durumdur. Ankara’da birçok masaj salonu bulunmaktadır. Önemli olan masajı doğru kişiye doğru yerde yaptırmaktır. Yanlış yapılan işlemler sonucunda kişiye zarar verebilmektedir. Fiziksel müdahaleler ile yapılan bir durumdur. Masaj sayesinde kasların dinlenmesi ve gevşemesi sağlamaktadır. Ama sadece vücuttaki olmasının yanı sıra vücut üzerinde bulunan ölü hücrelerinde kurtarması sağlanır. Masaj ile cilt üzerinde bulunan sıkıntılar gider ve bireyler vücutta bulunan ağrılarından kurtulur. Ankara Masaj Salonları olarak birçok merkez bulunur. Ankara Masaj olarak bilinen merkezimizde birçok hizmet bulunmaktadır. Aroma Terapi Masajı Ankara olarak uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra Mermaid Spa & Wellness merkezimizde verilen diğer hizmetler olarak; Tai masajı, Aroma terapi Masajı, Köpük Masajı, Kahve Terapi Masajı, Köpük Masajı, Klasik Masajı, ve peeling gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ankara masaj salonları arasında en çok tercih edilen merkezimiz olan Mermaid Spa & Wellness’dir. Merkezimiz randevulu ve rezervasyonlu sisteme bağlı olarak çalışmaktadır. Ankara Masaj salonları alanında hizmet sunan Mermaid Spa & Wellness haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

 

Ankara masaj salonu olarak sabah 10 da açılan merkezimiz akşam 23’de sona ermektedir. Güvenle ve mutlulukla geleceğiniz Ankara masaj salonumuzdan sorunlarınız çözülmüş şekilde ayrılacağınızdan emin olabilirsiniz. Çankaya Masaj merkezi İsminden de anlaşıldığı gibi Ankara da bulunur. Müşterilerine her daima destek olan Çankaya masaj firması ile iletişime geçerek hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Çankaya Masaj merkezimiz 2003 yılında kurulmuştur. Ankara Masaj salonu olarak en çok tercih edilen merkezimiz müşterilerimizin daima ilk tercihi olmayı başarmıştır. Hijyen ve konforu ön planda tutan Çankaya Masaj salonundan rezervasyon oluşturarak haftanın 7 günü hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Bitki özlerinden oluşan ile hazırlanan karışımlara verilen isimdir. Bu yağlar rahatlatıcı, dinlendirici, gevşetici, özelliğe sahiptir. Aroma Terapi Masaj türü diğer masaj türlerine göre biraz farklıdır. Bu masajda hafif şiddetli hareketlerle uygulanan masajdır. Kullanılan yağların içinde bulunan maddeler sayesinde vücuda rahatlama ve gevşeme sağlamaktadır. Aroma terapi içerisinde bitkisel yağlar içeren kullanılarak yapılmaktadır. Bu Masaj sayesinde deri üzerini ısıtır ve yoğun kas ağrıları üzerinde etkili olmaktadır. Aromatik yağların kokusu ile birlikte kişilerde ruhsal ve psikolojik olarak bedende rahatlama hissedilir. Aroma Terapi Masajı ile aynı zamanda ruhsal sıkıntılardan kurtulmuş ve rahatlamış olur. Bu masaj ile hem fiziksel hem psikolojik açıdan rahatlık sağlayan bir yöntemdir. Ankara Aroma Terapi Masajı yapan merkezimiz ile iletişime geçerek profesyonel hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede kendinizi daha rahatlamış ve mutlu hissedeceksiniz. Ankara Aroma Terapi Masaj Hizmeti veren Mermaid Spa & Wellness 2003 senesinden beri müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

 

Aroma Terapi Masajı Ankara olarak daima müşterilerimizin isteklerini ön planda tutmaktayız. Bunun yanı sıra Aroma Terapi Masajı Ankara uzman ekibi ile müşterilerinin sorunlarını dinleyerek çalışmalar yapmaktadır. Aroma Terapi Masajı Ankara 2003 senesinden beri Çankaya Oran’da hizmet vermektedir. Müşterilerine en iyi hizmeti sunan firmamızdan randevu almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Aroma Terapi Masajı Ankara merkezimizden haftanın 7 günü rezervasyon işlemleri yapabilirsiniz. Aroma Terapi Masajı Ankara ekibi olarak her zaman müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktan mutluluk duyar.

 

Hemen Arayın