Home

Hakkımızda

Masaj; bedensel rahatlama tekniği olarak geçmektedir. Masaj aynı zamanda vücutta bulunan stresi azaltarak kasları rahatlatan bir işlemdir. Önemli olan şey masajı alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerektiğidir. Çünkü bu şekilde masaj daha etkili olacaktır Masaj sayesinde kasların dinlenmesini ve gelişmesi sağlanmaktadır. Masaj sadece vücudu canlandırmasının yanı sıra masaj ile birlikte cilt üzerinde bulunan ölü hücrelerden de kurtulmaya olanak sağlanır… Bu işlem ile cilt yüzeyi daha pırıl pırıl ve yumuşak bir görünüm almaktadır. Masaj yaptırırken dikkat etmeniz gereken bazı kurallar vardır. Bu kurallardan bir tanesi masajı ne için yapılması gerektiğidir. Çünkü; yanlış masaj teknikleri yapıldığı zaman kişiye zarar verebilmektedir.

Mermaid Spa & Wellness Ankara Masaj olarak birçok alanda hizmetimiz bulunmaktadır. Mermaid Spa & Wellness Hizmet alanlarımız

  • Tai Mesajı
  • Spa Masajı
  • Aromaterapi Masajı
  • Medikal Masaj
  • Klasik Masaj
  • Köpük Masajı
  • Kahve Terapi Mesajı
  • Peeling gibi işlemler bulunmaktadır. Uzmanlarımız tarafından sizlere en uygun işlem belirlenerek yapılacaktır.
kurumsal

Ankara Masaj Salonları arasında en çok tercih edilen firmamız olan Mermaid Spa & Wellness masaj salonu randevulu sisteme bağlı olarak çalışmaktadır. Ankara masaj salonları arasında müşterileri tarafından en çok sevilen masaj salonu olan Mermaid Spa & Wellness haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Mermaid Spa & Wellness Ankara Masaj olarak çalışma saatlerimiz 10:00-23:00 saatleri arasındadır. Merkezimize masaj yaptırmak isteyen kişiler iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak,  randevu alabilirler.  Kişilerin ağrı ve isteklerine bağlı olarak farklı masaj çeşitleri uygulanmaktadır.  Ankara Masaj Salonları arasında güven duyabileceğiniz, kendinizi evde hissedeceğiniz ortamı sunan Mermaid Spa & Wellness masaj salonunda uygulanan işlemler sayesinde mutlulukla ve ağrısız bir şekilde ayrılacağınızdan şüpheniz olmasın.

Ankara Masaj hizmeti sunan Mermaid Spa & Wellness masaj salonumuz Ankara’da müşterilerine hijyenik ortamda işlem uygulamaktadır. Ankara Masaj salonu ile daha ağrısız ve daha mutlu bir birey olacağınızdan şüpheniz olmasın. Ankara Masaj Merkezimiz bünyesinde çalışanlarımız, alanlarında gerekli eğitimleri almış uzman kişilerdir. Bu işlemi bilmeyen kişiler tarafından yapıldığı zaman masaj işlemleri zaman zaman riskli olabilir. Bu tür durumları engellemek adına Mermaid Spa & Wellness gibi Ankara Masaj merkezlerinde yaptırılması gerekiyor. Masaj hakkında bilgi almak ve masaj yaptırmak için Mermaid Spa & Wellness Ankara Masaj merkezimizi arayarak randevu işlemlerinizi tamamlayarak, merkezimize gelebilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere en iyi hizmeti sunacaktır.

 Çankaya Masaj Mermaid Spa & Wellness merkezimiz Çankaya Oran’da bulunmaktadır. Merkezimiz Haftanın 7 günü müşterilerine en kusursuz ve en profesyonel hizmeti sunmaktadır. Ankara Çankaya’da bulunan Mermaid Spa & Wellness merkezimiz sabah 10:00- aksam 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çankaya Masaj Merkezimiz randevulu sisteme bağlı olarak çalışmaktadır. Randevunuzu oluşturarak, merkezimize gelebilirsiniz. Çankaya Masaj Mermaid Spa & Wellness merkezimizden randevu almak için, iletişim bilgilerimizden bizleri arayarak randevu alabilirsiniz. Mermaid Spa & Wellness uzman ekip ve kadrosu ile merkezimizden mutlulukla ayrılacağınızdan emin olabilirsiniz.

Hemen Arayın