İncek masaj

Masaj Salonu Ankara
İncek Masaj

İncek masaj olarak faaliyet sürdüğümüz bu sektörde bireylerimize en iyi hizmeti sunabilmek için mesai harcıyoruz.Müşteri memnuniyeti ile başladığımız işimizde alanında profesyonel ekip arkadaşlarımızlahizmet veriyoruz. İncek masaj grubu olarak sertifika almış kadromuzlamüşteri güvenini sağlıyoruz.Ankara masaj salonu olarak önde gelen firmamız hijyenik ve titizlikle sergiliyoruz. Misafirlerimizi rahatlatmak adına Ankara masaj salonu fiyatları listemiz yeniledik.

Günlük hayatın koşuşturması iş hayatının stresi ile masajlar insana rahatlık sağlar. Hem bedensel hem de ruhsal olarak sizleri biraz daha rahatlatabilmeyi amaçlıyoruz. Birçok masaj uygulamalarında siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Sizler de bizleri ziyaret etmek için iletişim sekmemizden rezarvasyon yaptırabilirsiniz.

Thai Masaj’ının Faydaları

 masajlardan en meşhuru  insanı rahatlatmasıyla ünlüdür. Beden ve ruhun tedavisine uygulanır.Çok eski zamanlardan beri uygulanan Thai masajı, sinirlere uygulama yaparak vücudu gevşetir.Sinirleri yumuşatarak stresin azalmasına yardımcıoluruz. Normal masajdan çok farklı Genel olarak ovulma ve sıkma yöntemiyle yapıyoruz.  Thai masajında uzman kişilerimiz,, esnetme ve germe yöntemlerimizle  kişiye müdehale ediyoruz. Sinirlere uyguladığımız baskıyla stresi azaltıyoruz kan dolaşımını hızlandırıp, vücuda enerji veriyoruz. Vücudun her bölgesine uygulama yapıyoruz.Ayaklar en önemlisidir.

Klasik Masaj

 Klasik masaj tüm vücuda uygularız. Rahatlatıcı etkiye sahip olan bir masaj tekniğimizdir. Bu masaj uygulanırken cilde uygun bir yağ tercih ederiz.

 Teknik olarak ilk ve en temel hareketlerin başında; sıvazlama hareketini yaparız. Bu hareket ile kan dolaşımınızı hızlandırır ve metabolizmayı düzene sokarız. Sonraki hareket ise; yoğurma hareketi dediğimiz hareketimizdir.

Akabinde titreşim hareketleri gerçekleştiririz. Klasik masajın en çok önemli hareketi ise darbeleme tekniğimizdir.

Masaj Kültürü

Vücudun farklı yerlerine iyileştirici yaklaşımlara odakladığımız masaj türü vardır. Sihirli ellerimizi kullanarak ovma ve yoğurma işlemi yaparız. Masaj terapistimizile ağrıyı azaltırız. Vücudun  kaslarına ve eklem yerlerine baskı uygularız. Böylelikle rahatlar ve gevşersiniz.

Neden Mermaidspa?

2003 yılından beri Ankara spa masajı olarak  hizmet veririz. Alanında uzman kişiler ile çalışıp sizlere rahatlatma imkanı tanırız. Çankaya bölgesinde yer alan firmamız birçok müşterileri memnun etmeyi başarmıştır. Stresli ve yoğun geçen günlerin ardından en çok tercih edilen Ankara masaj salonu sizleri ağırlamaktan gurur duyar.

Masaj Salonu Ankara
Masaj Salonu Ankara
Hemen Arayın