Home

Klasik Masaj

Klasik Masaj

Klasik masajlar genel anlamda sert dokunuşlar ile gerçekleştirilen bu masaj türü, dairesel hareketler ve ovma şeklinde devam etmektedir. Bu masaj türüne bazı bölgelerde spor masajı da denilmektedir.
Sporcu insanların fiziksel gelişimleri için çok önemli olan bu masaj normal bireyler için oldukça önemli ve sağlıklıdır. Tansiyona faydalı masaj olarak da bilinen masaj türüdür ve kan dolaşımının hızlandırılması ve vücuda rahatlama hissi gelmesi sağlanmaktadır ayrıca hücre yenilenmesini de tetikleyen bir masaj türüdür. Stres ve yorgunluk şikayetiniz varsa Ankara Klasik Masaj’a uğrabilirsiniz.

Klasik Masaj Ankara konusunda 2003’ten beri uzmanlığımızı koruyoruz ve devamlı uzman masöz kadromuzu yeniliyoruz.

Klasik Masaj Ankara

Klasik masaj  Bütün vücuda uygulanan bu masaj türünde ağırlık  özellikle sırt ve omuz bölgesinde uygulanmaktadır.  Diğer Masaj türlerine göre daha sık tercih edilen masaj klasik masajdır.  Farklı yağlar ile birlikte ölü dokulardan vücudu arındırır.  Çin kültüründe 300 bin yılı aşkın bir yeri  olan klasik masaj günümüzde tüm dünyada uzmanları tarafından uygulanmaktadır.

Klasik Masaj Faydaları

Kas spazmlarını önler, ödemi dağıtır, cilt ölü derilerini önler, tansiyon ve kan dolaşımını düzenlerken masa başı çalışanlar ve sporcular için zaman zaman duruş sağlığı için gerekli bir masajtır. Gün içinde ve hafta boyunca yorgunluğunuzu azaltmak için mutlaka uygulamanız gerekir. Bu masaj sadece fiziksel olarak değilde zihinsel olarak’da farklı faydaları ve rahatlamaları vardır.  Günümüzün hastalığı olarak bilinen stresle baş etmek için faydalı bir seçenek

Ankara Klasik Masaj hakkında randevu almak için hemen iletişime geçiniz.

Klasik Masaj Yapanlar

Klasik Masaj:

 Ankara Masaj Salonları olarak birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalardan birisi de Mermaid Spa & Wellnessdir. Bu merkezde bir çok hizmet bulunmaktadır Bu hizmetler arasında  en sık kullanılan Klasik masajdır. Klasik masaj sayesinde kişiler için oldukça sağlıklı bir işlemdir. Aynı zamanda masaj kişilerin vücutta bulunan stresi de azaltarak daha rahat ve sağlıklı bir yaşam sunmasını sağlamaktadır.  Önemli olan masajın alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerektiğidir. Aksi takdirde yanlış ve istenmeyen sonuçlara sebebiyet verebilmektedir. Masaj ile kişilerin dinlenmesine ve gelişmesine olanak sağlamaktadır. Masajın sağlığa faydası olduğu gibi cilt güzelliğine de olanak sağlamaktadır Ankara masaj salonları olarak masajla cilt üzerinde bulunan ölü hücrelerden kurtulma olanağı sağlamaktadır.  Bu sayede cilde parlaklık ve ciddi bir güzelleşme vermektedir. Aynı zamanda masaj yaptırırken dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden birisi masajı alanında uzman kişilerin yapması gereklidir. Mermaid Spa & Wellness merkezi olarak alanında uzman masörlerimiz mevcuttur. Masörler masaj teknikleri bildikleri için yanlış bir işlem yapmazlar. Alanında uzman olmayan kişilere işlem yaptırılırsa yanlış sonuçlara sebebiyet verebilir ve kişilerde ağrı olabilir.

 

Ankara masaj salonları alanında uzman olan firmamız 2003 yılında Ankara Çankaya Oran bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır. Alanında uzman kadrosuyla müşterilerinin daima mutluluğunu ön planda tutmaktadır. 2003 senesinden bu zamana kadar birçok çalışmaları olmuştur ve masaj alanında tanınır bir hale gelmiştir. Ankara’nın birçok bölgesinden merkezimize gelen müşterilerimiz bulunmaktadır. Buna bağlı olarak sektördeki gelişmeleri takip ederek kendinizi Ankara masajlarında alanında sürekli yenilemekte ve geliştirmekteyiz.

 

Mermaid Spa & Wellness merkezinde hizmet alanlarımız olarak:

 

  • Tai Masajı
  • Spa Mesajı
  • Klasik Mesaj
  • Kahve Terapi Masajı
  • Peeling gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

 

Ankara masaj salonları arasında uzman olan firmamız aynı zamanda Ankara Masaj konusunda da uzman kişilere sahiptir. Ankara masaj salonu olarak hizmet veren merkezimiz müşterilerinin daima istekleri doğrultusunda hareket etmektedir.  Çankaya masaj firmamız Oran bölgesinde bulunmamaktadır. Randevulu sisteme göre çalışan Çankaya masaj firmamız Haftanın yedi günü müşterilerine kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri sabah 10 akşam 11 olarak bilinmektedir. Ankara Klasik masaj olarak da hizmet veren firmamız aynı zamanda müşterilerine daima sorunsuz hizmet sunarak vücudunda bulunan ağrıyı sızıyı ve stresi giderilmesini sağlamaktadır. Çankaya Masaj firması randevulu sistemine göre çalışmaktadır. Randevu alarak işlemlerinizi kolaylıkla başlatabilirsiniz. Ayrıca randevu saatiniz den 10 – 15 dakika önce gelmenizde fayda vardır.

 

Klasik masaj işlemi masajların en gelen şekli olarak bilinmektedir. Genel olarak sert vuruşlar ve dairesel hareketlerle yapılmaktadır. Zaman zaman Ovma işlemleri de yapılabilmektedir vücuda kısmen ya da tamamen uygulanarak yapılan bir işlemdir.

Her masaj şeklinde olduğu gibi bu masajda da belirli bir kural vardır Bu kurala göre uygulama yapıldığı zaman işlemde bir sorun olmaz Klasik masaj ile kişilerin rahatlatılması sağlanır. Klasik masaj, aynı zamanda spor Masajı olarak da bilinmektedir.

 

Ankara da Klasik masaj alanında uzman olan merkezimiz, Alanında uzman masörler ile hizmet vermektedir. Klasik masaj sayesinde stres yorgunluk ile birçok sıkıntı çözülmüş olur. Bu sayede kişiler kendilerini daha pozitif ve daha olumlu bir şekilde hissederler. Ankara Klasik masaj hizmeti almak isteyen kişiler merkezimize ulaşarak hizmetimizden faydalanabilirler. Klasik masajı Ankara’da hizmet veren firmamız müşterilerine en iyi yöntemleriyle hizmet sunmaya çalışmaktadır.

 

Ankara’da Klasik masaj işlemini profesyonel kişiler yaptırmak istiyorsanız Mermaid Spa & Wellness merkezini seçmeniz gerekmektedir. Ankara klasik masaj hizmeti sunan firmamız bu zamana kadar birçok olumlu sonuç almıştır. Klasik masaj alanında olduğu gibi Diğer alanlarda da uzman olan firmamız klasik masajı Ankara’da hizmet vermektedir. Klasik masaj işlemleri için randevu işlemleriniz oluşturarak işlemlere başlayabilirsiniz.

Hemen Arayın