Klasik Masaj

Home

Klasik Masaj

Klasik Masaj

Klasik masajlar genel anlamda sert dokunuşlar ile gerçekleştirilen bu masaj türü, dairesel hareketler ve ovma şeklinde devam etmektedir. Bu masaj türüne bazı bölgelerde spor masajı da denilmektedir.
Sporcu insanların fiziksel gelişimleri için çok önemli olan bu masaj normal bireyler için oldukça önemli ve sağlıklıdır. Tansiyona faydalı masaj olarak da bilinen masaj türüdür ve kan dolaşımının hızlandırılması ve vücuda rahatlama hissi gelmesi sağlanmaktadır ayrıca hücre yenilenmesini de tetikleyen bir masaj türüdür. Stres ve yorgunluk şikayetiniz varsa Ankara Klasik Masaj’a uğrabilirsiniz.

Klasik Masaj Ankara konusunda 2003’ten beri uzmanlığımızı koruyoruz ve devamlı uzman masöz kadromuzu yeniliyoruz.

Klasik Masaj Ankara

Klasik masaj  Bütün vücuda uygulanan bu masaj türünde ağırlık  özellikle sırt ve omuz bölgesinde uygulanmaktadır.  Diğer Masaj türlerine göre daha sık tercih edilen masaj klasik masajdır.  Farklı yağlar ile birlikte ölü dokulardan vücudu arındırır.  Çin kültüründe 300 bin yılı aşkın bir yeri  olan klasik masaj günümüzde tüm dünyada uzmanları tarafından uygulanmaktadır.

Klasik Masaj Faydaları

Kas spazmlarını önler, ödemi dağıtır, cilt ölü derilerini önler, tansiyon ve kan dolaşımını düzenlerken masa başı çalışanlar ve sporcular için zaman zaman duruş sağlığı için gerekli bir masajtır. Gün içinde ve hafta boyunca yorgunluğunuzu azaltmak için mutlaka uygulamanız gerekir. Bu masaj sadece fiziksel olarak değilde zihinsel olarak’da farklı faydaları ve rahatlamaları vardır.  Günümüzün hastalığı olarak bilinen stresle baş etmek için faydalı bir seçenek

Ankara Klasik Masaj hakkında randevu almak için hemen iletişime geçiniz.

klasik masaj
klasik masaj
Hemen Arayın