Home

Köpük Masajı

Köpük Masajı

Köpük Masajı

 

Köpük Masajı vücudu toksinlerden arındırır gözeneklerimizin rahatlamasını sağlar. Köpük masajı diğer  masaj türlerine göre biraz daha baskı uygulanarak yapılan bir masajdır. Amaç ise yoğunluğu dokuların üzerinden atmaktır.

Köpük masajı Türk Hamam tarihinde vardır ve bununla beraber Thai masaj türleri arasında da yer alır. Köpük masajı öncesi ve sonrasında mutlaka duş almanız gereklidir. Köpük Masajı uygulanan kişinin vücudunun tamamı köpükle kaplanır. Kan dolaşımını hızlandıran köpük masajı, mükemmel enerji verir.

Bu masaj yoluyla toksin maddelerinin büyük bir çoğunluğu deri yoluyla atılır.

Köpük Masaj Yapanlar

Köpük Masajı

Ankara masaj salonları alanında uzman olarak birçok Merkez bulunmaktadır. Ama en bilindik olan merkez Mermaid Spa & Wellness’dir Bu Merkez Ankara Çankaya bölgesinde bulunmaktadır.  Ankara masaj salonları arasında ün yapmış olan firmamız birçok masaj işlemi sağlamaktır. Masaj kişilerin sağlık açısından vücutta bulunarak stresi azaltarak  bireylerin daha rahat bir hale gelmesini sağlamaktadır.

 

Masaj bireyler için önemli bir durumdur. Bu yüzden işlemini profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde istenmeyen şeylerle karşılayabilmektedir. Zaman zaman bu durum kişilere zarar da verebilir. Ankara masaj salonları ekibi olarak alanında uzman bir ekibe sahip olan Mermaid Spa & Wellness olarak müşterilerinin isteklerini ön planda tutmaktadır. Masaj işleminin sağlığa faydası olduğu gibi, kişilerin rahatlamasına da olanak sağlamaktadır. Ankara masaj salonları olarak bireylere Masaj yaparak sağlıklı hissetmelerini sağlıyor.

 

Ankara Masaj ekibi olarak Çankaya oranda bulunmaktayız. Ankara Masaj firması olarak 2003 senesinden beri hizmet veren firmamız alanında uzman bir kadroya sahiptir. Müşterilerin isteklerini tam anlamıyla karşılayan Ankara Masaj salonunuz birçok hizmet bulunmaktadır. hizmetlerimiz ; Klasik masaj, Medikal masaj,  aromaterapi masajı, peeling ,kahve terapi masajı, spa masaj,  thai masajı olarak geçmektedir.

 

Çankaya masaj olarak da geçen firmamız randevulu sisteme göre çalışmaktadır. Haftanın yedi günü açık olan Çankaya masaj salonu aynı zamanda esnek saatlerde de kişilerin kolaylıkla randevu alınabileceği durumdadır . Çankaya Masaj merkezimizden Sabah 10 akşam 23 saatleri arasında randevu alınabilir. Çankaya masaj ekibi olarak daima müşterilerimizin isteklerini ön planda tutarak,  onların mutluluklarını ön planda tutmaktayız. Çankaya Masaj merkezi isminden de anlaşıldığı gibi Çankaya, Oran bölgesinde hizmet vermektedir.

 

 Uzman ekibimizden oluşan firmamızda aynı zamanda Ankara Köpük Masaj Hizmeti de vermektedir. Köpük masajı kişilere rahatlama ve zindelik vermektedir. Klasik Masaj İşleminden sonra saf ve doğal sabunlardan üretilen yoğun köpüklerle uygulanan masaj işlemidir.  Masaj yaptıran kişilerin vücudu doğal sabun köpüğü ile kaplanarak tüm vücudu sarar bir şekilde işlem uygulanır. Bu köpükler sayesinde cildin daha ipeksi bir yumuşaklık kavuşması sağlanır. Ankara köpük masajı sayesinde vücudun daha rahatlatıcı ve eşsiz bir şekle gelmesi sağlanır.

 

Ankara köpük masajı uygulanan merkezimizde köpük masajının birçok faydası vardır. Köpük masajı ile kişilerde Kan dolaşımı hızlanır . Bu sayede vücutta mükemmel bir rahatlama ve enerji verir. Aynı zamanda Ankara Köpük Masajı ile hücrelerin yenilenmesine de olanak sağlar.  Köpük Masajı ile detoks yaparken vücuttan atılan ter sayesinde yüksek toksik atık içerir. Bu sayede bireylerden oluşan ter kokuları da ortadan kalkmış olur.  Ankara köpük masajı yapan merkezimizde köpük masajı ile cilt rengi düzeltilir. Bu sayede ciltte bulunan sıkıntılar ve sorunlar giderilmesi sağlanır. Ankara Köpük Masajı ile zihinsel ve bedensel bir rahatlama sunan köpük masajı, uzman kişiler tarafından yapılması daha çok fayda sağlayacaktır.  Köpük Masajı sayesinde stres ve kaygıdan korunma olur. Böylelikle günün yorgunluğu atılarak vücuda yenilenme etkisi verilir. Köpük masajı, Ankara Köpük masajı merkezimizde uygulanarak yaklaşık olarak 15 dakika süren bir işlemdir.

 

Köpük masajı ankara firması Çankaya Oranda bulunmaktadır. Köpük Masajı Ankara firmamız 2003 senesinden beri hizmet vermektedir. Bu zamandan itibaren müşterilerine en iyi hizmeti sunan köpük masajı Ankara firması müşteriler istekleri doğrultusunda hareket etmektedir. Köpük masajı Ankara firmasından randevu alarak köpük masajı işlemine başlayabilirsiniz. Haftanın 7 günü hizmet veren Köpük Masajı Ankara ile iletişime geçerek profesyonel hizmetlerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Hemen Arayın