Ankara Masaj

12 Şubat 2019

Yorum yapılmamış

Home Ankara Masaj Salonları

Masaj Salonları

Masaj Salonları

Ankara Masaj Salonu

Ankara‘da 2003 yılından buyana profesyonel kadro ve özel mekanlarda siz değerli Ankaralılara Masaj Hizmeti veriyoruz. Masaj hizmeti günümüzde her bireyin ihtiyacı haline gelmiştir, iş stresi, geçim problemleri arasında insanların kendi zihnini dinlendirmek için farklı dokunuşlara ihtiyaç duymaktadırlar.  Son zamanlarda en fazla tercih edilen masaj türü Klasik Masaj, Medikal Masaj, Köpük Masajı  Bu masajlar son dönemlere’de Ankara‘da çok tercih edilen masajlardadındır.

Klasik Masaj

Klasik masajlar genel anlamda sert dokunuşlar ile gerçekleştirilen bu masaj türü, dairesel hareketler ve ovma şeklinde devam etmektedir. Bu masaj türüne bazı bölgelerde spor masajı da denilmektedir.
Sporcu insanların fiziksel gelişimleri için çok önemli olan bu masaj normal bireyler için oldukça önemli ve sağlıklıdır.

Medikal Masaj

Medikal masaj mekanik ve rekleks etkilerinin çoğaltılmasını amaçlayan bir masaj türüdür.Medikal masaj yalnızca tedavi amacıyla uygulanmak zorundadır.Buradaki tedavi şekli ise kaslarda meydana gelen yoğun ağrılardır.Medikal masaj , hastalık ve yaralanma durumlarında da konvansiyonel tıbbi tedaviye yardımcı olarak ağrıyı hafifletmek ve stresi azaltmakta yumuşak doku iyileşmesini yardım için ve vücudu canlandırıcı bir işbirlikçi,destekleyici olarak kullanılabilen ek bir tedavi şeklidir.Araştırmalar medikal masaj tekniklerinin stres,anksiyete,depresyon,ağrı kontrolü,sindirim sistemi hastalıkları,aşırı kullanım ve tekrarlayıcızorlama hasarlanmaları,spor hasarlanmaları ,kronik akciğer hastalıkları vb.

 

Ankara masaj hizmetlerini görüntülemek için hemen tıklayınız.

Hemen Arayın