Home

Medikal Masaj

Medikal masaj mekanik ve rekleks etkilerinin çoğaltılmasını amaçlayan bir masaj türüdür.Medikal masaj yalnızca tedavi amacıyla uygulanmak zorundadır.Buradaki tedavi şekli ise kaslarda meydana gelen yoğun ağrılardır.Medikal masaj , hastalık ve yaralanma durumlarında da konvansiyonel tıbbi tedaviye yardımcı olarak ağrıyı hafifletmek ve stresi azaltmakta yumuşak doku iyileşmesini yardım için ve vücudu canlandırıcı bir işbirlikçi,destekleyici olarak kullanılabilen ek bir tedavi şeklidir.Araştırmalar medikal masaj tekniklerinin stres,anksiyete,depresyon,ağrı kontrolü,sindirim sistemi hastalıkları,aşırı kullanım ve tekrarlayıcızorlama hasarlanmaları,spor hasarlanmaları ,kronik akciğer hastalıkları vb. gibi durumlarda yararlı olduğunu göstermiştir.Bunların yanı sıra medikal masaj kan dolaşımını düzenleyerek,kalbin hızını da yavaşlatmaktadır.Düzenli yapılan medikal masaj kandaki beyaz hücre olarak bilinen akyuvarları artırarak bağışıklık sistemini güçlendirir.Toplar damarda kan akımının durmasını ve vücutta oluşan ödemin atılmasını sağlamaktadır.

Vücudumuzdaki sinir uçlarının yaklaşık olarak 7000 tanesi ayak tabanımızda bulunmaktadır.Ayaklarımız aynı zamanda tüm sinir uçlarının sonlandığı yerdir.Refleksoloji masajı ile vücudumuzun belli bölgelerinde hapsolmuş enerji ve kan akışı harekete geçirilerek vucudun kendi kendini iyileştirme güdüsü tetiklenir.
-Masaj sonrası vücudun yaşadığı stres ve gerilimler azalır.
-Vücudun az çalışan veya hiç çalışmayan bölgelerini uyarır.
-En önemli faydalarından biri de uyku kalitesini artırmasıdır.
-Migren ve baş ağrılarına iyi gelir.
-Bağısıklık sistemini güçlendirir ve toksinlerin vücuttan atılımını kolaylaştırır.
-Sindirim düzensizliklerinin giderilmesinde etkili bir rol oynar.-Refleksoloji ile vücudun direnç kazanması sağlanarak hastalıklara karşı bağışıklık güçlenir.
-Konsantrasyon ve odaklanmaya yardımcı olur.

Masaj, uzman masözlerimiz tarafından uygulanır. Bu masajın öne çıktığı nokta özel yağların kullanılıyor olmasıdır.  Masaj öncesi hastanın sağlık durumu hastadan öğrenilir ve şikayetlerin giderilmesi için hangi masajın en doğru olacağı belirlenir. Medikal Masaj Ankara olarak 2003 yılından bu yana binlerce müşteriye profesyonel ve bir birinden özel masözlerimiz ile hizmet verdik. Sizde rahatlamak için Ankara Medikal Masaj’ı tercih edebilirsiniz.

NOT:Hamileliğin ilk altı ayında , kanser ve damar tıkanıklığı olan hastalarda , varis sorunu yaşayanlarda ve şeker hastalarında uygulanması tevsiye edilmez.

Süre:30 dk

medical masaj yapanlar

Ankara masaj salonları olarak birçok Merkez bulunmaktadır. Bu merkezlerden bir tanesi de Mermaid Spa & Wellness’dir Bu merkezde birçok hizmet bulunmaktadır. Ankara masaj salonları alanında ün yapmış olan firmamız bireylerin rahatlama işlemlerini sağlamaktadır. Masaj kişilerin sağlık açısından da oldukça faydası vardır. Vücutta bulunan stresi azaltarak kasları rahatlatan bir işlemdir. Önemli olan masajı alanda uzman kişiler tarafından yapılması gerektiğidir.  Aksi takdirde yanlış ve istenmeyen sonuçlara sebebiyet verebilmektedir. Masaj sayesinde kasların dinlenmesinin ve gelişmesine olanak sağlamaktadır.

 

Masajın sağlığa faydası olduğu gibi kişilerin rahatlamasına da olanak sağlamaktadır. Ankara masaj salonları; Masaj ile cilt üzerinde bulunan ölü hücrelerden kurtulma da sağlanır. Bu sayede ciltte parlaklık ve yumuşama görülmektedir. Masaj yaptırırken dikkat edilmesi gereken bazı şeyler vardır. Masaj yaptırırken Masajın ne için yaptırdığınız önemlidir. Bu dönemde yanlış yapılan işlemler sonucunda yanlış sonuçlara sebebiyet verebilmektedir.

 

Ankara Masaj firması masaj alanında hizmet veren masaj salonumuz Ankara Çankaya’da bulunmaktadır. Mermaid Spa & Wellness masaj salonu olarak Çankaya oranda hizmet veren firmamız birçok alanda hizmet sunmaktadır. Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunan merkezimiz hafta içi her gün sabah 10 akşam 23 saatleri arasında açıktır. Mermaid Spa & Wellness olarak hizmet alanlarımız ; Klasik masaj, Medikal masaj, aromaterapi masajı, Spa masajı, Thai masajı, köpük masajı peeling gibi alanlarda hizmet vermektedir. Uzmanlarımız tarafından en uygun fiyat ve en uygun işlemler belirlenerek yapılacaktır Ankara Masaj salonları arasında,  uzman kadrosuyla tanınan firmamız 2003 senesinden beri hizmet vermektedir. Çankaya masaj merkezi olan salonumuz hizmetlerini çok iyi tamamlamaktadır. Çankaya Masaj ekibi olarak Sorunsuz bir hizmet sunmaktadır. Bu sayede müşterinin ilgi odağı olmuştur. Çankaya masaj salonu olarak Sabah 10 Akşam 23 saatleri arasında merkezimize masaj yaptırmaya gelebilirsiniz. Merkezimize gelmeden önce randevu almanız gerekmektedir. Aksi takdirde beklemeniz gerekebilir. Çankaya Masaj alanında hizmet aldıktan sonra bireyler yaşadıkları sorunlardan kurtulmuşlardır. Bireylerin Ankara’da ilk tercihi olan Çankaya Masaj salonu teknolojiye ayak uyduran yapısıyla gelişmektedir.

 

Medikal masaj tıbbi mesaj olarak da bilinmektedir. Ankara medikal masajı yapan merkezimiz sayesinde sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.  Medikal masaj bireylerde zarar görmüş veya Yorgun Düşmüş organı tekrardan eski haline dönmesi için uygulanmaktadır. Hastanın yaşam kalitesini arttırarak yeniden kabiliyet kazandırmayı amaçlar. Aynı zamanda medikal masajlar psikolojik destek amacıyla da kullanılabilmektedir Etkileri bilimsel olarak ispatlanmış olan Medikal masaj sayesinde birçok kişi fayda görmüştür. Ankara Medikal Masajı alanında tanınmış olan salonumuz, bir çok kişinin ilk tercihleri arasında olmayı başarmıştır. Ankara Medikal Masajı bireylerin hem bedensel hem de fiziksel açıdan önemli etkileri bulunur. Ankara Medikal Masajı ile uzman kişilerden destek almak önemlidir. Bu sayede kişiler olumlu sonuçlar alacaktır.

 

Medikal Masajı Ankara alanında uzman bir ekipten oluşmaktadır. Medikal Masajın kullanım alanı oldukça fazladır. Bu mesaj sayesinde bireylere hem bedensel hem de ruhsal açıdan olumlu etkiler sağlamaktadır. Medikal Masajı Ankara olarak hizmet veren Mermaid Spa & Wellness ile iletişime geçerek medikal masaj hakkında detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Verilen bilgiler kişileri tatmin ettiği zaman kolaylıkla randevusunu oluşturabilir. Haftanın 7 günü hizmet veren Mermaid Spa & Wellness Medikal Masajı Ankara salonumuz Sabah 10:00 Akşam 23:00 saatleri arasında açıktır. Hizmet saatlerimiz içinde bizlere ulaşarak,  randevunuzu oluşturabilirsiniz. Salonumuz bünyesinden uzun senelerdir Ankara’da müşterilerine en iyi ve en kusursuz hizmeti sunan salonumuz müşterilerine daima en iyi hizmeti sunmaktadır.

Hemen Arayın