Home

Sauna

Sauna kullanımı Orta Asya steplerinde başlamış , Orta Asya’dan Rusya’ ya Rusya kanalı ile de İskandinav ülkelerine ulaşmış , FİNLANDİYA’ da gelişimini tamamlamıştır. İlk halk saunası Berlin 1936 olimpiyatlarında Finli sporcuların tepkisi üzerine olimpiyat köyüne acil olarak inşa edilmiştir. Diğer ülkelerden gelen sporcuların ilk defa Berlin’de kullandıkları bu sauna, kültürün dünyaya yayılmasında büyük önem taşımışlardır. Sauna insan sağlığına olumlu yönde birçok etkisi vardır. Saunanın romatizmadan uyku bozukluğuna gerginlikten depresif sıkıntılara kadar, birçok konuda sağlığımız ile ilgili problemlere karşı iyileştirici ve tedaviye yardımcı olacak şekilde etki gösterdiği bugün birçok sağlık uzmanı tarafından kabul görmektedir. Sauna günün stresinden ve sorunlarından sıyrılıp sıcak, nemli ve ahşap bir oda içerisinde hem terleyerek hem de gevşeyerek dinlenmenizi ve rahatlamanızı sağlayan bir sağlık kabinidir. Saunanın yararları eski çağlardan beri insanlar tarafından bilinmektedir ve depresif bozukluklar, kireçlenme, romatizma gibi daha birçok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. Saunanın yararları kullanım şekillerine göre aşağıda sıralanmıştır. Başta kan dolaşımını hızlandırarak vücudunuza zindelik kazandırır.

Ankara Sauna Yerleri
Çankaya Sauna Yerleri

Sauna:                         

Ankara Masaj Salonları birçok Merkez bulunmaktadır merkezlerinden biriside Mermaid Spa & Wellness’dir firmasıdır. Merkezimiz Ankara Çankaya’da bulunmaktadır. 2003 senesinden beri hizmet veren firmamız Çankaya Oran bölgesinde bulunmaktadır. Masaj sayesinde bireyleri rahatlatmayı hedeflemekteyiz. Aynı zamanda vücutta bulunan stresi azaltarak, kasları rahatlatan bir işlem haline gelmiştir. Ankara masaj salonları bünyesinde firmamız oldukça bilinir bir hale gelmiştir. Bu yüzden müşterilerimizin ilk tercihi olmayı başarmıştır. Ankara masaj salonları arasında en hijyenli ve en güvenli ortama sahiptir

Ankara Masaj alanında uzman kadroya sahip olan firmamız. Masaj kişilerin genel olarak sağlığı açısından da faydalıdır. Aynı zamanda bireylerin rahatlamasına ve kendini daha hissetmelerini sağlamaktadır. Masaj ile cilt üzerinde bulunan ölü hücrelerden kurtulma sağlanır Bu sayede cilde parlaklık ve ciltte yumuşama görülmektedir. Masaj işlemi; bireyler için önemli bir durumdur. Bu yüzden alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir.

Ankara masaj firması alanında hizmet veren salonumuz Çankaya’da bulunmaktadır. Haftanın yedi günü hizmet veren Ankara masaj salonu Sabah 10 akşam 23 saatleri arasında açıktır. Hizmet alanlarımız arasında klasik masaj, Medikal masaj, aromaterapi masaj, spa mesaj, gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ankara masaj salonu arasında uzman kadrosu ile tanınan firmamız 2003 senesinden beri Çankaya Oran bölgesinde hizmet vermektedir.

Çankaya masaj salonumuzda hizmet aldıktan sonra bireyler yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmuşlardır. Bireylerin ihtiyaçlarına cevap veren Çankaya masaj salonu ekibi olarak daima yeniliklere açık bir merkez olmayı amaçlamaktayız. Çankaya masaj salonu ekibi daima işlerini zamanında ve sorusuz bir şekilde çözmektedir. Ankara’da müşterileri tarafından çok sevilen bir masaj salonu olan Çankaya masaj salonu ekibimiz Haftanın yedi günü sabah 10 akşam 23 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çankaya Masaj Salonundan randevu sistemine göre çalışmaktadır. Çankaya Masaj Salonundan randevu alarak işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Çankaya masaj ekibi olarak müşterilerime sorunsuz bir hizmet sunan firmamız aynı zamanda sauna işlemlerde yapmaktadır.

Sauna; terleme yoluyla vücutta bulunan su ve toksinlerin dengelenmesini sağlar. Aynı zamanda gözenekleri temizleyen yüksek sıcaklıktaki odalara verilen isimdir. Sauna sayesinde Kan dolaşımı hızlanır ve bu sayede vücuda zindelik kazandırılması sağlanır. Sauna sayesinde vücutta bulunan toksinlerden ve ölü hücrelerden terleme yoluyla atılması sağlanır. Aynı zamanda kasları gevşeterek yumuşaması sağlanır. Bu sayede bireylerin daha sağlıklı olması sağlanır. Mermaid Spa & Wellness olarak Ankara sauna alanında hizmet vermeyiz. Haftanın yedi günü hizmet veren Mermaid Spa & Wellness Sabah 10 akşam 23 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ankara sauna alanında randevulu sisteme göre çalışan Mermaid Spa & Wellness, daima müşterilerinin isteklerini ön planda tutmaktadır. Ankara sauna merkezi olarak alanımızda oldukça Heyecanlı bir ortama sahibi ile müşterilerimizin istekleri müşterilerimizin beklentilerine ön planda tutarak merkezimizden mutlu ayrılmasını sağlarız.

 Sauna Ankara olarak bilinen merkezlerden birisiyiz. Hijyen ve konforluk açısından müşterilerimizi rahatlığını daima ön planda tutmaktayız. Sauna Ankara sayesinde müşterilerimiz terleme yoluyla vücutta bulunan toksinlerini atarak, vücudun dengelenmesini sağlamaktadırlar. Anı zamanda sauna ile gözenekleri temizleyen yüksek sıcaklıktaki Odalar ile daha rahat bir yaşam sürdürmelerini sağlamaktayız. Sauna Ankara firmamızda bulunan odalar sayesinde bireylerin Kan dolaşımı hızlanır. Bu Sayede vücuda zindelik kazandırması sağlanır. Sauna Ankara firmamız haftanın her günü bireylerin hizmetine açıktır. Kişilerinin randevu alarak merkezimize gelmeleri beklenir. Sauna Ankara alanında uzman ekibi ve çalışmaları ile daima müşterilerinin mutluluğunu ön planda tutmaktadır. Merkezimize ulaşarak kaliteli çalışmalarımızdan faydalanabilir ve hizmetlerimiz için fiyat ve randevu alabilirsiniz.

Hemen Arayın