Home

Spa Masajı

Gün boyunca yorulan vücudunuzu dinlendirmek ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlamak için fin hamamımız sizi bekliyor. Buhar odası bakımı sonrası kaslardaki ağrı ve sızılar azalır, cilt derinlemesine temizlenir ve ihtiyaç duyduğu nemi tekrar kazanır. Bakım sonrası kendinizi yenilenmiş, tazelenmiş ve yeni doğmuş gibi hissedeceksiniz. Buhar banyosu, vücut toksinlerinden arınmanın en basit yolu olarak düşünülmüştür. Bu yolla cildin gözenekleri açılır, milyonlarca ter bezesi salgılama yapmaya başlar, vücut ürettiği metabolik maddeleri ve diğer atıkları dışarı atar. Ter, neredeyse idrarla aynı elementleri içerir ve bu yüzden de cilt bazen üçüncü böbrek olarak adlandırılır. Terleme yoluyla vücut atıklarının %30’a kadar varan miktarı vücuttan uzaklaştırılır.

Spa Masajı Yapan Yerler
Spa Masaj Yapanlar

Spa Masajı:

Masaj kişiler için her açıdan önemlidir . Bu yüzden masaj sistemi alanında uzman kişiler tarafından yapılmasında fayda vardır. Masaj sayesinde kişiler sağlık açısından fayda sağlamaktadır. Vücutta bulunan stresi azaltarak daha rahat hale gelmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda vücutta ağrı veya sızı gibi durumların ortadan kaldırarak daha gelişmiş ve daha rahatlamış bir hal almalarını sağlamaktadır.  Ankara masaj salonları arasında bilinen firmamız Çankaya bölgesinde bulunmaktadır .  Ankara Masaj salonları arasında yer alan firmamız olan Mermaid Spa & Wellness’dir 2003 yılından beri hizmet vermektedir.  Mermaid Spa & Wellness ekibi olarak daima müşterilerinin isteklerini ön planda tutmaktadır. Masaj yaptırmadan önce merkez araştırmasının yapılmasında fayda vardır.  İşlemler sonrasında kişiye zarar verebilir. Masaj cilt üzerinde bulunan ölü hücrelerden kurtulma sağlanır. Ankara Masaj Salonları sayesinde cilde parlaklık ve yumuşama etkisi verilmektedir. Masaj yaptırırken kişiler kendilerini evlerinde gibi hissedeceklerdir.

 

Masaj işleminin sağlığa faydası olduğu gibi kişilere birçok faydası da bulunmaktadır. Vücudun belli bölgelerinde ki ağrıların geçmesini sağlar. Aynı zamanda vücutta rahatlama sağlamaktadır. Masaj işlemi, kasların rahatlaması işlemi olarak da geçmektedir. Çankaya Masaj firması olarak bilinen firmamız uzun senelerdir, Çankaya Oran bölgesinde hizmet vermektedir.  Ankara’da birçok Masaj Merkezi bulunmaktadır. Önemli olan doğru firmayı bulmaktadır.  Buna bağlı olarak doğru kişilere işlem yaptırmaktır. Alanında uzman ekibimizle sorunsuz bir şekilde müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Çankaya Masaj alanında hizmet veren firmamız randevulu sisteme bağlı olarak çalışmaktadır. Randevularınızı bir gün önceden alarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Hizmetlerimiz aynı zamanda müşterilerimizin sağlıklarını düşünen Çankaya masaj salonumuz önem vermektedir. Uzman ekiple ve kadrosuyla doğru işlemleri yaparak müşterilerinin merkezden mutlu bir şekilde ayrılması sağlamaktadır. Çankaya masaj ekibi alanında titizlikle çalışan firma Teknolojiye ayak uydurarak müşterilerine her alanda fayda sağlamayı amaçlamaktadır. Müşterilerine önem veren firmamızdan randevu alarak işlemlerinizi kolaylıkla başlatabilirsiniz.

 

Spa işlemi ile suyun iyileştirici etkisi olarak bilinen bir terapi yöntemidir. Çok eski dönemlerde bile insanlar suyun iyileştirici etkisinin olduğuna inanırlardı. Buna bağlı olarak da gelişen teknolojiye ayak uyduran bir etki taşımaktadır. Bu yöntem ile vücudun dinlenmesini amaçlanır. Kişilere iyileştirme etkisi sağlıyor. Spa işlemi ile Vücuttan dinlenme püskürtme damlatma işleme gibi bölümleri vardır.

 

Ancak günümüzde spa ile yapılan yönteminde daha fazlası yapılmakta birçok faydası bulunmaktadır. Ankara Spa Masajı yapan merkezimizde spa’nın birçok faydası vardır. Ankara Spa Masajı sayesinde; kan dolaşımı hızlandıran bir yöntemde tedavisinde kullanılmakta ve vücutta bulunan  ölü derilerin atılmasını sağlar. Spa masajı ile cildi daha pürüzsüz hale getirilir. Bu sayede kişilerim sağlığını olumlu yönde etkiler. Ankara Spa Masajı yapan merkezde vücuttan kirin de atılmasına yardımcı oluyor. Merkezimiz tarafından havlu, bornoz, terlik gibi  gerekli ekipmanlar verilmektedir. Spa işlemleri için, beli lastikli olmayan ürünler tercih edilmelidir. Spa Masajı Ankara merkezimiz Ankara Çankaya bölgesinde bulunmaktadır. Merkezimiz bünyesinde müşterilerimizin rahatlığı bizler için çok önemlidir. Bu yüzden Spa Masajı Ankara Merkezi olarak bilinen firmamız hijyene önem vermektedir. Bu sayede müşterilerinin ilgi odağı olmayı başarmıştır. Mermaid Spa & Wellness  merkezimizde spa mesajı yaptırmak için, randevu oluşturmanız gerekmektedir. Spa Masajı Ankara alanında randevu oluşturan müşterilerimizin gerekli hazırlıkları yapmaları için Mermaid Spa & Wellness merkezimizde işlemden 15 dakika önce gelmeleri gerekmektedir. Haftanın 7 günü hizmet veren Mermaid Spa & Wellness profesyonel ekibi ve çalışmaları sayesinde müşterilerine daima en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Hemen Arayın