Home

Türk Hamamı

Hamamlar, çok uzun müddet kalmamak sartiyla, sicak su ve sabunla yapilacak vücut temizligi için en iyi yikanma ve temizlenme yerleridir. Hamamda terleyen vücudun, yumusak bir bez, veya süngerle ovularak yikanmasi, vücutta kan dolasimini kolaylastirarak insana rahatlik verir. Vücudu sert keselerle ovmak, deride yara açabilir. Bundan sakinmak gerekir. Bir de hamamlarda yikananlarin adabi muaseret kaidelerine uymasi lâzimdir. Ayrica hamamlarda fazla kalmak, sicaktan soguga, soguktan sicaga zaman zaman çikmak ta vücuda zararli olabilir. Kalp ve dolasim sistemi bozuk olan tansiyonu yükselen kimselerin, bir de akciger veremine tutulmus olanlarin çok sicak suda yikanmalari tehlikelidir. Zira çok sicak suda uzun süre kalmak, beyne kan hücum etmesine, veremlilerde de akciger kanamasina sebep olur. Ayrica hamamdan sonra kendisini kollayamayip üşütenler de zatürre hastaligina yakalanirlar. Dikkat edene hamamlarin bir zarari olmadiği gibi faydasi çoktur.

Ankara Türk Hamamı

Türk Hamamı:

Öncelikli olarak masaj bireylerin rahatlaması ve sağlığı açısından önemli bir işlemdir. Masaj, doğru yerde doğru kişilere yapıldığı zaman olumlu etkileri olacaktır. Ankara masaj salonları alanında birçok Merkez bulunmaktadır. Bu merkezlerden birisi de Mermaid Spa & Wellness’dir. Merkezimiz Çankaya Ankara bölgesinde bulunmaktadır. 2003 yılında açılan firmamız müşterilerine bu zamana kadar en iyi hizmeti vermiş masaj salonları arasındadır. Ankara masaj salonları seçimi yaparken masörlerin profesyonel olmasına dikkat etmekte fayda vardır. Çünkü; yanlış yapılan işlemler kişilerde ciddi zararlara sebebiyet verebilmektedir. Ankara Masaj Salonları olarak müşterilerine daima en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyar.

Ankara Masaj alanında uzmanlaşmış olan Mermaid Spa & Wellness, randevulu sisteme bağlı olarak çalışmaktadır. Ankara Masaj hijyen ve profesyonelliğe dayanmaktadır.  Müşterilerinin sağlığını ön planda tutan firma olarak bilinmektedir.  Ankara Masaj merkezimize ulaşarak,  randevu oluşturabilirsiniz. Çankaya Masaj[i] isminden de anlaşıldığı gibi Ankara Çankaya’da bulunmaktadır. Ankara’nın her bölgesinden müşterilerimiz gelmektedir. Merkezimize gelen müşterilerimiz daima mutlulukla ayrılmıştır. Çankaya Masaj merkezimiz 2003 senesinden beri verdiği profesyonel hizmetler ile müşterilerinin ilgi odağı olmayı başarmıştır.

Hem Osmanlı kültürünün hem de Türk kültürünün vazgeçilmez bir parçası olan hamam, günümüzde hem sağlık açısından hem de temizlik açısından fazlalıkla kullanılmaktadır.  Mermaid Spa & Wellness merkezimizde de Türk hamamı bulunmaktadır.

Hamam; Hem Osmanlı kültürünün hem de Türk kültürünün vazgeçilmez bir parçasıdır. Hamam günümüzde hem sağlık açısından hem de temizlik açısından fazlalıkla kullanılmaktadır. Mermaid Spa & Wellness merkezimizde de Türk hamamı bulunmaktadır

Türk Hamamı Ankara  ile Şifalı ve Termal sulardan oluşur. Ankara’da yer alan merkezimiz hijyen ve sağlık açısından ilk sıralarda yer almaktadır. Ankara Türk Hamamı arayışında olan ,hamamda hijyen ve Konfor arayan kişiler için merkezimiz  müşterilerimizin daima hizmetindedir. Ankara Türk hamam olarak şifalı termal su olarak fayda sağlayan yapıdadır. Bu sayede; Ankara Türk Hamamına gelen müşterilerimiz de rahatlık ve mutluluk vermektedir. Ankara hamam ve Termal havuzlar için yeraltı kaynakları çok olan bir bölgedir. Ayrıca hamam sayesinde kişilerde rahatsızlıklarına da çözüm bulmalarını olanak sağlamaktadır.

Ankara Türk Hamam bölümümüz üç kısımdan oluşmaktadır. Hamama giriş yapmak için hazırlanan yer ,iç mekanda geniş bir Avlu olan ve soyunma odası mevcuttur. Türk Hamamı Ankara’da soyunma ve bekleme alanları bulunmaktadır Bunların yanı sıra kişilerin dinlenme alanları soyunma alanları oldukça konforlu ve hijyenik alanlardır. Kişileri rahatsız edecek hiç bir durum olmaz

Aynı zamanda Türk Hamam Ankara bölümüzde kadın erkek ve ailelerin ayrı kullanabileceği bölümler bulunmaktadır. Her kişi için özel bölüm bulunan hamamda müşterilerimizin rahatına düşünmekteyiz. Hamam kişiler için hem sağlık hem de hijyen açısından önemlidir. Çoğu zaman zayıflama anlamında da kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra Hamama giden kişilerde daha çok oksijen alarak sizi zinde tutmasını sağlar. Türk Hamamı Ankara zaman zaman beden ve ruh dinlenmesi sağlanır. Aynı zamanda deri gözenekleri açılarak daha rahat olur.  Strese bağlı kas ağrıları da ortadan kalkar . Kişileri daha sakin ve daha rahat hissetmelerini mümkün kılan Türk hamamı Ankara kişileri tamamen gevşemeye ve rahat bir yaşam sunar.

Türk hamamı Ankara merkezimize gelmeden önce rezervasyon oluşturmanız gerekmektedir. Hamam için kaç kişi geleceğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Bu sayede kişiye özel bir oda ayarlanacaktır. Buna bağlı olarak Türk hamamı Ankara firmamızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz ve randevu almanız yeterli olacaktır. Türk Hamamı Ankara olarak daima müşterilerimizin isteklerini ön planda tutmaktayız.

Hemen Arayın